Dnes má svátek: Matouš Zítra: Darina Pozítří: Berta
SENOV CŠenov u Nového Jičína
  • Aktuality
  • Výsledky 3. ročníku Mikulášského turnaje ve stolním tenise

Výsledky 3. ročníku Mikulášského turnaje ve stolním tenise

V sobotu dne 7. 12. 2013 uspořádala sportovní komise obce již 3. ročník mikulášského turnaje ve stolním tenise o putovní pohár starosty obce. Tohoto turnaje se zúčastnilo čtrnáct mužů a jedna žena. Samotný turnaj probíhal na třech herních stolech v tělocvičně místní základní školy, která opět vyšla vstříc pořadatelům. Novinkou turnaje byly nově zakoupené herní stoly, které zakoupila obec. Tímto se zlepšila kvalita herních podmínek.

Komise chtěla navázat na předchozí dva ročníky, které se podařilo uspořádat a nastavit tím určitou úroveň kvality. V tomto ročníku, jako i v minulých, se účastnili, co by hráči pan starosta obce JUDr. Hývnar, tak i pan místostarosta Ing. Kadlec. Také se přidal jako v loňském roce i další zástupce vedení obce JUDr.Třetina. Letos se podařilo panu místostarostovi Ing. Kadlecovi probojovat do finále poháru Útěchy.

Pro letošní ročník jsme se rozhodli udělat menší úpravu v herním systému pro zaručení atraktivity celého turnaje. Hrálo se o první tři pohárová místa v kategoriích mužů a žen a také i o pohár Útěchy v kategorii mužů. Nyní uveďme jména těch nejlepších.

Celkové vítězství získal TOMÁŠ BEZDĚK. Na druhém místě se umístil JAN KRACÍK, třetí místo získal TOMÁŠ PALLA. V kategorii žen získala první místo DENISA KRACÍKOVÁ, která byla jedinou účastnicí něžného pohlaví v turnaji. Zahrála si v turnaji v rámci herního systému s muži. V kategorii poháru Útěchy získal ocenění loňský semifinalista JIŘÍ PALLA.

Nyní trocha čísel. Podařilo se uhrát během celého turnaje celkem čtyřicet čtyři zápasů. Jednotlivé zápasy měly zajímavé výsledky.

Kategorie muži:

Semifinále        ZEDNÍK Z. – BEZDĚK T.                          0:3 (10:12, 9:11, 5:11)

KRACÍK J. – PALLA T.                             3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 11:7)

O 3. místo       ZEDNÍK Z. - PALLA T.                             1:3 (7:11, 11:9, 11:9, 11:8)

Finále              BEZDĚK T. - KRACÍK J.                            3:0 (11:7, 11:8, 11:3)

Kategorie ženy:

KRACÍKOVÁ D.

Kategorie Útěcha:

Semifinále       PALLA J. – ŠELIGA M.                          3:0 (11:7, 12:10, 14:12)

KRACÍKOVÁ D. – KADLEC J.                  0:3 (7:11, 6:11, 8:11))

O 3. místo       KRACÍKOVÁ D. – ŠELIGA M.                 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 6:11)

Finále              PALLA J. - KADLEC J.                          3:1 (11:1, 5:11, 11:9, 11:6)

Nejbližší další plánovaná akce sportovní komise bude Velikonoční turnaj ve florbalu. O termínu budete s předstihem informováni.